Wiele stron internetowych pozostaje
tylko nic nie znaczacącymi wizytówkami w sieci.
Są jednak i takie, które generują swoim
właścicielom realne zyski.

Dlaczego My?

W sieci bez problemu znajdą Państwo wiele firm zajmujących się tematyką tworzenia stron internetowych. Zazwyczaj pierwsze kliknięcia Użytkownika zmierzają do zapoznania się z dotychczas realizowanymi projektami. Niestety często bywa tak, że piękne witryny mają niewiele wspólnego z ich efektywnością. Strona internetowa za kilka tysięcy złotych często zostaje jedynie adresem na wizytówce.
Zdarza się też, iż właściciel postanawia promować firmowy serwis WWW. Jednak często w takich sytuacjach błędne założenia przyjęte przez grafika / programistę nie pozwalają danej witrynie w pełni realizować inwestycji poniesionych na reklamę w Sieci

MARKETING PRO jako jedna z nielicznych firm kładzie nacisk na aspekt marketingowy serwisu. Nie przystępujemy do pracy, dopóki nie pozyskamy informacji umożliwiających nam stworzenie strony, która zgodnie z naszymi przekonaniami i doświadczeniem, zapewni efektywne wykorzystanie środków przeznaczonych na późniejszą promocję i reklamę.

Jeżeli firma nie posiada strony internetowej – tworzymy ją, jeśli już dysponuje witryną – na podstawie zebranych informacji proponujemy przeprowadzenie ewentualnych zmian.
Następnie przystępujemy do działań związanych z reklamą. Najczęściej w tym zakresie proponujemy pozycjonowanie stron internetowych, chodź nie zawsze jest to najbardziej efektywne rozwiązanie.

Analiza potrzeb

Badania marketingowe
Klienci
Konkurencja
Analiza SWOT
Tożsamość marki

Projektowanie stron

Koncepcja serwisu
Webusability
Projekt graficzny
Prace programistyczne
Strona WWW

e-Marketing

Pozycjonowanie stron WWW
Reklama w wyszukiwarkach
Kampanie reklamowe
w Internecie

Kontrola wyników

Statystyki
Weryfikacja działań
Podsumowanie

Zaufali Nam: